Які документи необхідні для внесення змін до відомостей про склад керівних органів громадської організації? - 21 Лютого 2013 - Персональный сайт
  
 Вівторок,  06.12.2016, 


81600, Львівська область, м.Миколаїв,
вул. Чайковського, 18, тел: (241) - 52-292, 51-417

Головна Мій профіль Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Головна » 2013 » Лютий » 21 » Які документи необхідні для внесення змін до відомостей про склад керівних органів громадської організації?
15:41
Які документи необхідні для внесення змін до відомостей про склад керівних органів громадської організації?


Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про громадські об’єднання», зареєстроване громадське об'єднання вносить зміни до складу керівних органів громадського об'єднання в порядку, визначеному статутом цього об'єднання та  з урахуванням норм вказаного Закону.

Зокрема, зареєстрована громадська організація для внесення змін до відомостей про склад керівних органів подає (надсилає) такі документи:

1) заяву довільної форми;

2) заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

3) засвідчений печаткою громадського об'єднання примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення вищого органу управління громадського об'єднання про зміну зазначених осіб, прийнятого в порядку, визначеному статутом громадського об'єднання, та оформленого з дотриманням пунктів 1, 2, 6, 8 частини другої статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання»;

4) засвідчений печаткою громадського об'єднання примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) протоколу засідання керівного органу громадського об'єднання, на якому відповідно до статуту було скликано засідання вищого органу управління, якщо зміни прийняті вищим органом управління;

5) відомості про керівні органи.

Заяву, реєстраційну картку та відомості про керівні органи підписує керівник громадського об'єднання.

     Вимога подання інших документів про зміни у складі керівних органів громадської організації не допускається.

Зразки документів:

/protokol_zasidannja_postijno_dijuchogo_organu.doc

/protokol_zasidannja_vishhogo_kerivnogo_organu.doc

/vidomosti_pro_kerivnij_sklad.doc


Підготувала:

провідний спеціаліст реєстраційної служби МРУЮ

Аліна Шабліста


Переглядів: 2137 | Додав: alina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: