Понеділок,  06.12.2021, 


81600, Львівська область, м.Миколаїв,
вул. Чайковського, 18, тел: (241) - 52-292, 51-417

Головна Мій профіль Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Головна » 2014 » Грудень » 24 » Інформація для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців! Внесені зміни до реєстраційних карток Форм 1-5, 16
15:22
Інформація для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців! Внесені зміни до реєстраційних карток Форм 1-5, 16

   3 грудня 2014 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 2046/5, яким внесено зміни до реєстраційних карток Форм 1 – 5 та 16.

   Наказ спрямований на забезпечення реалізації вимог Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1701-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів», у частині внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців інформації про:

         засновників юридичної особи;
   кінцевого вигодоодержувача юридичної особи, у тому числі кінцевого вигодоодержувача її засновника, якщо засновник – юридична особа;
   структуру власності засновників – юридичних осіб, яка дає можливість встановити фізичних осіб – власників істотної участі цих юридичних осіб.

   З метою виконання вимог розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» вищезазначеного Закону, відповідно до яких юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник – юридична особа, упродовж шести місяців з дня набрання чинності цим Законом. Представники юридичних осіб повинні подавати державному реєстратору реєстраційну картку Форма 4.

   Зазначена реєстраційна картка (Форма 4) подається також у разі зміни кінцевого вигодоодержувача та зміни відомостей про нього.

   Нові форми реєстраційних карток 1-5, 16 можна знайти за посиланням:http://drsu.gov.ua/show/93

Переглядів: 341 | Додав: alina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: