Субота,  04.12.2021, 


81600, Львівська область, м.Миколаїв,
вул. Чайковського, 18, тел: (241) - 52-292, 51-417

Головна Мій профіль Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Головна » 2013 » Серпень » 29 » ЦІЛОДОБОВИЙ ТЕЛЕФОННИЙ НОМЕР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ДОПОМОГИ АДВОКАТІВ
18:42
ЦІЛОДОБОВИЙ ТЕЛЕФОННИЙ НОМЕР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ДОПОМОГИ АДВОКАТІВ
     При Координаційному центрі з надання правової допомоги Міністерства юстиції України діє цілодобовий загальноукраїнський телефонний номер системи безоплатної правової допомоги –0–800-213103.

Його організовано для оперативного реагування на випадки затримання осіб, які потребують допомоги адвоката. Як відомо, надання громадянам, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування, безкоштовної допомоги адвоката з боку держави передбачено законодавством.

У разі відсутності адвоката протягом двох годин від моменту фактичного затримання особи – затримана особа або її законні представники можуть телефонувати на цей номер. Надана ними інформація буде перевірена відповідним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги і будуть вжиті заходи для реалізації права людини на захист.

Телефонна гаряча лінія передбачає автоматичну переадресацію вхідного дзвінка до відповідного територіального центру (в залежності від місцезнаходження особи, яка телефонує).

 Як відомо, в Україні діє 27 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які розпочали свою роботу з 1 січня 2013 року в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 У разі тимчасової неможливості прийняти центром телефонний дзвінок (наприклад, лінії зв’язку тимчасово недоступні) система переадресує вхідний дзвінок до найближчого сусіднього центру.

 Дзвінок на номер -0-800-213103 є безкоштовним для абонентів фіксованого зв’язку України. Для абонентів мобільного зв’язку дзвінок платний, і його вартість визначається тарифами відповідного оператора. Дзвінки неможливі з таксофонів та з-за кордону.

За повідомленням прес-служби Міністерства юстиції України


Переглядів: 483 | Додав: alina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: