Понеділок,  06.12.2021, 


81600, Львівська область, м.Миколаїв,
вул. Чайковського, 18, тел: (241) - 52-292, 51-417

Головна Мій профіль Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Головна » 2012 » Вересень » 7 » Верховна Рада спростила процедуру одночасної реєстрації права власності на житловий будинок та земельну ділянку
10:28
Верховна Рада спростила процедуру одночасної реєстрації права власності на житловий будинок та земельну ділянку

      Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 16 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо спрощення процедури державної реєстрації права власності на житловий будинок, будівлю або споруду з одночасним набуттям речових прав на земельну ділянку, на якій вони розташовані. Відповідний законопроект розробило Міністерство юстиції як законодавчу ініціативу Кабінету Міністрів. 

      Законом встановлюється, що у разі одночасного виникнення, переходу або припинення права власності на житловий будинок (будівлю або споруду) та на земельну ділянку, на якій він розташований, подається лише одна заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень на такі об’єкти. 

      Такі зміни покликані спростити бюрократичну процедуру державної реєстрації речових прав на земельну ділянку та об’єктів, які розташовані на земельній ділянці, відповідно сприяти нормалізації роботи ринку нерухомого майна в Україні.

За повідомленням прес-служби Міністерства юстиції України

Переглядів: 538 | Додав: alina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: