Середа,  21.08.2019, 


81600, Львівська область, м.Миколаїв,
вул. Чайковського, 18, тел: (241) - 52-292, 51-417

Головна Мій профіль Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Головна » 2013 » Червень » 20 » Вимоги до протоколу установчих зборів громадського об"єднання
18:25
Вимоги до протоколу установчих зборів громадського об"єднання

     Відповідно до вимог ст. 9 Закону України «Про громадські об’єднання», утворення громадського об'єднання (громадської організації/громадської спілки) здійснюється на установчих зборах його засновників та оформлюється протоколом.

     Протокол установчих зборів громадського об'єднання в свою чергу, має містити відомості про:

             1) дату та місце проведення установчих зборів;

       2) осіб, які брали участь в установчих зборах (відповідно до частини одинадцятої цієї статті);

       3) рішення про утворення громадського об'єднання із зазначенням мети (цілей) його діяльності;

       4) рішення про визначення найменування та за наявності - скороченого найменування громадського об'єднання;

            5) рішення про затвердження статуту громадського об'єднання;

    6) рішення про утворення (обрання) керівника, органів управління громадського об'єднання відповідно до затвердженого статуту;

       7) рішення про визначення особи (осіб), яка має право представляти громадське об'єднання у правовідносинах з державою та іншими особами і вчиняти дії від імені громадського об'єднання без додаткового уповноваження (далі - особа, уповноважена представляти громадське об'єднання), - для громадського об'єднання, яке має намір здійснювати діяльність без статусу юридичної особи, якщо утворення (обрання) органів управління не передбачено рішенням про утворення такого об'єднання;

       8) рішення про визначення особи (осіб), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, - для громадського об'єднання, яке має намір здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи.

      У разі утворення громадського об'єднання, яке має намір здійснювати діяльність без статусу юридичної особи, рішення, передбачені пунктами 5 та 6 приймаються, якщо наявність статуту та/або утворення (обрання) органів управління передбачено рішенням про утворення такого об'єднання.

      У протоколі установчих зборів можуть зазначатися відомості і про інші прийняті на цих зборах рішення стосовно утворення та/або діяльності громадського об'єднання.

      Протокол установчих зборів підписується головуючим та секретарем зборів.

      Особа може бути обрана керівником, обрана до складу керівного органу громадського об'єднання, визначена особою, яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, або визначена особою, уповноваженою представляти громадське об'єднання, за наявності її особистої згоди.

      Невід'ємною частиною протоколу установчих зборів громадського об'єднання є реєстр осіб, які брали участь в установчих зборах, в якому обов'язково зазначаються відомості:

        1) щодо фізичних осіб - прізвище, ім'я та по батькові особи, дата народження, а для іноземців та осіб без громадянства також дані національного паспорта або документа, що його замінює. Дані про особу засвідчуються її особистим підписом;

      2) щодо юридичних осіб - повне найменування, ідентифікаційний код, юридична адреса, прізвище, ім'я та по батькові особи, яка уповноважена брати участь в установчих зборах. Ці дані засвідчуються підписом особи, уповноваженої брати участь в установчих зборах.

Підготувала:

 Провідний спеціаліст реєстраційної служби

Миколаївського районного управління юстиції                             Аліна Шабліста

Переглядів: 681 | Додав: alina
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: